KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17132485
nr 1713 2485
Akvarell
Estrid Lindahl, -58, blomster, bildmått. 38x33, yttermått inklusive ram. 60x52 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:44:54
300 kr
450 kr